İletişim Bilgileri

kirpik laminasyonu 740x450 1

 

Kirpik Laminasyonu

Kirpik laminasyonu; kirpiklerde dolgun, hacimli ve kıvrık bir görünüm kazandıran etkili bir uygulamanın adıdır. Kişiye göre özelleştirilen bakım malzemeleri ve uygulamalı tekniklerle yapılır. Bu malzemeler ile kirpik kıl köklerine birtakım vitamin ve protein takviyesi uygulanarak kirpikler gerdirilir. Bu işlem kirpik yapısını güçlendirilir, kirpiklere dolgunlık, hacim, form ve kıvrıklık kazandırır, iri göz görünümü ve kalkık göz kapağı elde edilir.

Bu işlem sayesinde dolgunlaşmış ve sıklaşmış kirpikler kazandırılır. Hızlı sonuç veren bir uygulama ile rimel sürmeye gerek duymadan, eforsuz etkileyici bakışlara elde edilir.

Kirpik laminasyonu kalıcılığı yaklaşık 2-3 aydır. Bu süre boyunca herhangi bir düzeltmeye ihtiyaç duyulmaz.

İyi bir bakış, anlamlı yüz ifadesi için kirpiklerin önemi yadsınamaz. Kirpik laminasyonu ile hayal edilen dolgun kirpikleri ve etkileyici bakışları elde etmek oldukça kolaydır.

Kirpik Laminasyonu Uygulaması

Kirpik laminasyon işlemi esnasında kirpikler, keratin ve vitamin destekleri ile sıklaştırılır. Pigment uygulaması ile de oldukça naturel bir biçimde hacim kazanır. Kirpiklerin kıvrımlı olarak görünmesi için göz kapakları üzerine yapıştırılan özel pedler üzerinde tarama ve sabitleme işlemi yapılır. Bu işlem, kirpik perması olarak da bilinir.

Kirpik laminasyonu uygulama aşamaları: 

 • Kirpikler temizlenmesi ve protein ile beslenmesi,
 • Kirpiklerin göz kapakları üzerine yapıştırılan özel pedler üzerinde yukarı doğru taranması,
 • Kirpiklerin keratinle doldurulması,
 • Kirpiklere pigment uygulanması,
 • Kirpikler vitaminlerle beslenmesi sağlanır.
 • Uygulama esnasındaki her işlem, özel malzemeler ile sadece alanında uzman kişilerce büyük bir titizlikle yapılmalıdır.

  Uygulamadan sonra 24 saat boyunca kirpikler ıslatılmaması gerekir. Sonrasında ise kirpikler rahatlıkla yıkanabilir ve taranabilir.

  KİRPİK LAMİNASYONU nedir ?
  Kirpiklerin sağlık bir şekilde uzamasını sağlayan işlemlerin bütünüdür.

  KİRPİK LAMİNASYONU yapılmaması gerekenler ?
  24 saat su ile temas yapılmaması gerekmektedir.

  BAŞVURU İÇİN

  • 0312 255 95 55 veya 0532 052 35 89 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bu başvuru sonunda sizlere dönüş yapılarak konu hakkında detaylı bilgi verilecektir. Veya Whatsapp bağlantısından bizi arayabilir ya da yazabilirsiniz.