İletişim Bilgileri

kalici makyaj 740x450 1

Kalıcı Makyaj 

Mikro Pigment Uygulaması denen kalıcı makyaj, mikro ve tek kullanımlık steril bir iğne ile deri yüzeyinin alt kısmına doğal ve mineral renklerin aşılanması yöntemidir.

Bu işlem ile kaş, dudak veya göz çizgisi cildin doğal rengiyle uyumlu etkiler yaratıp, var olan kusurları da kapatmaktadır. Bu sayede şekilsel bozukluklar giderilerek, daha düzgün, bakımlı ve daha genç bir görünüm kazanılmaktadır. Süresi uygulama alanına ve tekniğine göre 2 ila 4 yıl geçerli kalıcı makyaj görünümünden bahsetmekteyiz.

 Kalıcı Makyaj, günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiş olup bu uygulamalara olan rağbet de her geçen gün artmaya devam etmektedir. Saatler boyu makyaj yapmaktan kurtulmak isteyen pek çok kadın, kalıcı makyaj uygulaması yaptırmaktadır.

Nerelere Yapılır?

  • Kaşlara,
  • Dudaklara,
  • Göz Bölgesine

Makyaj Yapılması

Çarpıcı bakışlara sahip olmak, yüzdeki lekeleri belirsizleştirmek, canlı bir yüz görünümü kazanmak için kalıcı makyaj en ideal çözümdür Herkesin yüz şekli, rengi farklı olduğu için herkese aynı şekilde tasarım yapılması mümkün değildir.

Hiç kimse kendini uzun süre taşıyacağı kötü bir görüntüyle görmek istemez. Bu uygulamalar daha hoş bir görüntü için yapılmaktadır. Kalıcı makayajda her kadının kendisine özgü kaşı, eyelinerı, diplinerı, dudak yapısı yani yüzü dikkate alınarak uygulanmalıdır.

 Göz Bölgesi

Kalıcı göz makyajı uygulamasında;

Kalıcı eyeliner tasarımı, üst göz kapağına yapılır. Yapılan eyeliner uygulaması, deriye zarar vermeyen doğal boya ile profesyonel göz makyajı ile yapılır.

Kalıcı eyeliner, ipek kirpik uygulaması ile birlikte kullanıldığında, göz makyajının daha etkili bir görünüme kavuşması sağlanır.

Kalıcı Dipliner ve Kalıcı Eyeliner İşlemi

Göz merhemi ile uygulama yapıldıktan sonra, gözler kapalı haldeyken lokal uyuşturma kremi uygulanır.

Dipliner çizimi yapılır. Göz bölgesinde özel bir tercih yok ise siyah renk uygulanır. Gözyaşı keseciklerine riskli olduğundan fazla girilmezken, göz pınarına belirli bir mesafeden yaklaşılır.

Dudaklar

Uygulamanın ilk aşaması çizim olup yapılan bu çizim müşterinin onaylaması ile birlikte uygulamaya geçirilir

Kalıcı makyaj dudak için renklendirme işlemi şeklinde uygulanır. Ruj sürmeden önce dudak kalemi ile boyanan dudak dışı hatları da bu işlemle etkili şekilde vurgulanır.

Kişinin dudak yapısına uygun bir kontur ve renklendirme yapılır, tene uygun dudak rengi oluşturulur.

Kalıcı Makyaj cilde zarar veriri mi ?

Genel olarak bir hasar vermeyen bir işlem olan kalıcı makyaj uygulamamız nadiren de olsa hassas tenli bireylerin ilk başta analiz yaptırdıktan sonra bu işlemlere başvurması gerekmektedir.

❤️ HizmetKalıcı Makyaj❤️ İşlem Bölgesiİsteğe Bağlı

BAŞVURU İÇİN

  • 0312 255 95 55 veya 0532 052 35 89 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bu başvuru sonunda sizlere dönüş yapılarak konu hakkında detaylı bilgi verilecektir. Veya Whatsapp bağlantısından bizi arayabilir ya da yazabilirsiniz.