İletişim Bilgileri

bolgesel incelme 740x450 1

Bölgesel İnceltme

Bölgesel inceltme ile daha önce yapmakta olduğunuz diyet ve spor programlarına rağmen bir türlü gitmeyen bölgesel yağların yakılması, parçalanması ve yağ dokusunun küçültülmesini sağlayabiliyoruz.

Bazı kişilerin kalıtsal özellikleri nedeniyle bölgesel yağ birikimine yatkın bir vücuda sahip olmaları spor ve diyet ile beklenilen sonuçlar almak çok zor olmaktadır. Pek çok kez de bu hiç zaman mümkün olmayabilmektedir. Ancak bu sorunlara karşı gerek gelişen gelişen teknoloji, gerekse de uygulanan metodlardaki gelişme sonucu bölgesel yağlanma sorununa oldukça hızlı ve etkili bir çözüm sunuyoruz.

İnsanlar en çok genellikle bel, kalça, basen göbek gibi vücut bölgelerindeki yağ tutunmalarından şikayet eder. Kilo ve vücut kitle endeksi olması gereken standart sınırlarda olamsına rağmen kollarda kalınlaşmalar, sırt bölgesinde yağlanma, karın ve bel çevresinde kalınlaşma gibi bölgesel yağlanma durumları çok yaygın yaşanan bir sorundur.

BÖLGESEL İNCELTME YÖNTEMLERİ

Bölgesel inceltme yöntemleri, işyerimizde kullanılan birden çok çeşit son teknoloji ürünü cihazlarla yapmaktayız. Bu cihaz ve yöntemlerden en çok tercih edilenler arasında G5 Masajı ve Lenf Drenaj bulunuyor

Ayrıca başka yöntemler ve cihazlarla da bölgesel incelme sağlanabilmektedir.

Bunlar;

  • EB Slim
  • Kavitasyon
  • Pasif Jimnastik
  • Ödem Terapi yöntemleri

Bu yöntemlerle bölgesel yağlardan kolayca kurtulma imkanı sağlayabiliyoruz. Bu yöntemlerin her biri oldukça etkilidir ve bölgesel incelme sağlar.

Siz de yağlanma sorunu yaşıyorsanız bize ulaşın, sorununuzu çözelim.

Bölgesel İncelme nedir ?
Vücutda bölge bölge incelmek isteyenler için yapılan incelme yöntemidir.

Ne gibi işlemler uygulanmaktadır ?
Kişiden kişiye degişkenlik gösteren işlem olan ve bununla birlikte genel olarak makinasal işlemler yapılmaktadır.

BAŞVURU İÇİN

  • 0312 255 95 55 veya 0532 052 35 89 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Bu başvuru sonunda sizlere dönüş yapılarak konu hakkında detaylı bilgi verilecektir. Veya Whatsapp bağlantısından bizi arayabilir ya da yazabilirsiniz.